Doktori I Tha Se I Kishin Mbetur Dy Ditë Jetë, Babai “Marton” Vajzën 16 Muajshe – Donte Ta Shihte Nuse (Foto)

Vogëlushja u diagnostikua me tumor në kokë dhe mjekët nuk kishin dhënë asnjë shpresë.
Mirëpo, babai i saj Andy Barnard 31 vjeç gjithmonë kishte premtuar se një ditë vajza e tij do të kishte ditën e ëndrra të saj, pra të vishej nuse. “Qëkur mësuam që do të ishte një vajzë, unë thashë që do i bëja dasmën e ëndrrave një ditë”, është shprehur babai i foshnjës.
Por, për fat të keq ajo ditë nuk do të vijë kurrë për foshnjën Poppy Mai, përcjell gazetashqip, pasi ajo u diagnostikua me një tumor të rrallë Shty,pe rek,lame,n dhe shiko pamjet ekskluzive

Leave a Reply