Do të habiteni se cka thotë Meda për gruan e tij Lulën!

Këtë javë n’Kosovë Show, ishte i ftuar këngëtari Meda dhe këngëtarja Vjollca Haxhiu. I pyetur për xhelozinë në mes të artistëve, Meda u shpreh se nuk xhelozon në asnjë koleg apo kolege, ndërsa thoë se nuk e di kush nga kolegët mund ta xhelozoj atë, transmeton Gazeta NewBorn. Meda është pyetur se a është rra hur me dikë fizi kisht. Ai ka pranuar dhe ka thënë se është rra hur me Sinan Hoxhën si dhe Sinan Vllasalin, por kjo ishte vetëm një shaka.Shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve

Leave a Reply