Do Të Befasoheni: A E Dini Kush Është Burri I Ri I Atifete Jahjagës?

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga bënë shumë bujë edhe tash me paraqitjet dhe aktivitet e saj. Kurse, jeta private shpesh është fokusi kryesorë i medieve, me theks të veçantë lidhja e saj me ish-bashkëshortin, Astrit Kuqi.Ky i fundit është përfolur shumë për një lidhje të re, pas ndarjes nga Jahjaga. Kurse këtë lidhje natën e mbrëmshme, Kuqi e ka kurorëzuar me martesë Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply