Do befasoheni nga kjo VIDEO / Kush e ka trupin më të mirë, Haradinaj apo Putini?!

Ramush Haradinaj hap sezonin veror! Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka disa ditë që po qëndron në Shqipëri bashkë me familjen e tij.Duke qenë se temperaturat janë zbutur, Haradinaj nuk ka hezituar t’ia bëjë sefte dhe detit, teksa ka treguar edhe muskujt.Haradinaj njihet për ecjet e tij nëpër bjeshkë, por kësaj radhe ai ka zgjedhur bregdetin shqiptar shtype rekl, am dhe shiko videon dhe lexoni te plote lajmin i cili po le an men rrjetet sociale dhe me gjere ne te gjithe rrjetet.

Leave a Reply