Dikur Peshonte 215 Kg E Mezi Arrinte Të Ecte, Nuk Do Ta Besoni Si Duket Sot 42-Vjeçari

Një 42-vjeçar, i cili peshonte aq shumë sa mezi qëndronte në këmbë, ia ka arritur që të humbasë 130 kg që nga viti 2015 kur nisi të mbante një dietë të re.42-vjeçari Jon Vidler para 4 viteve peshonte plot 215 kg dhe vishte vetëm rroba të masës XXXXXXXL.

Si pasojë e mbipeshës së tij, Jon kaloi për gjatë viteve disa kriza paniku dhe madje pësoi edhe një atak në zemër për shkak të peshës së tij të madhe shty,pur mbi rekl,a men me pos,hte dhe sh,iko vide,on.

Leave a Reply