Dhendri ndalon dasmen me fjalet ‘Zemra ime i perket dikujt tjeter’ dhe te gjithe perloten

Nje deklarate e bere nga nje dhender diten e tij te dasmes, i ka habitur te gjithe.

Eshte fjala per nje cift nga Portugalia te quajtur Jefferson dhe Jessica, te cilet ndodheshin ne nje moment kur po betoheshin para njeri-tjetrit, kur dhendri ndaloi ceremonine per te bere nje deklarate te vecante.

Jefferson tha se duhet te bente nje rrefim pasi zemra e tij i perkiste dikujt tjeter.

Megjithese ne fillim te gjithe dyshuan, kur ai nxori para te gjitheve vajzen e vogel te gruas se tij, te cilen ajo e kishte nga martesa e pare, te gjithe u perloten.

Nusja gjithashtu perjetoi shume emocione teksa degjonte bashkeshortin e saj te ardhshem te thoshte keto fjale kaq prekese ne diten e saj me te bukur.

Jefferson beri nje betim para te gjithe te ftuarve dukethene se 8 vjecaren ai do ta doje dhe do ta mbroje deri ne fund te jetes se tij dhe se ai ndihet krenar qe eshte babi i nje vajze si ajo.

Leave a Reply