Dalin pamjet se si Kinezët po e përhapin me qëllim virusin, pështyjnë edhe në ashensore

Ky virus lindi ne Kine dhe po vazhdon te perhapet atje.Ekspertet amerikane thone se cdo gje ka nisur nga nje laborator ku beheshin eksperimente dhe nga aty eshte len i lire qellimishte per te shkaktuar nje rremuje globale.

Virusi tashme eshte ber global duke u perhapur nga Kina dhe duke shkuar dhe ne vende te europes si Italia e me gjere Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply