Dalin pamjet: Kështu u arrestua shefi i Krimeve Ekonomike i Policisë në Prishtinë

Është publikuar videoja nga arrestimi ne qendër të Prishtinës, ku në pranga ka përfunduar Lavdim Osmani, udhëheqës i Krimeve Ekonomike në Prishtinë.Mësohet se ky polic ka qenë udhëheqësi i një grupi policësh që cilët dyshohen se u kanë vënë haraç bizneseve.Insajderi mëson se priten edhe arrestime të tjera në krime ekonomike ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni si ndodhi gjithqka:

Leave a Reply