Dalin fotot/ Me jelek leshi dhe flokët zero, ja si dukej kryeministri i Kosovës pas lirimit nga b urgu në Serbi

Ish i bur gosuri politik dhe ish atasheu ushtarak në Ambasadën e Kosovës në Tiranë, Enver Dugolli, ka publikuar një fotografi me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit dhe me ish deputetin e VV-së, Shemsi Sylën. Në mbishkrimin e fotografisë, Dugolli ka shkruar se kjo foto është shkrepur në dhjetorin e vitit 2001 gjatë një vizite të Kurtit në Shtabin e Përgjithshëm të TMK-së Shtype relamen dhe shiko pamjet eks.kluzive vetem per ju.

Leave a Reply