Dalin Detaje Rrë.nqethëse Nga Vde.kja E 16-Vjeçares Shqiptare: I Kërkoi Prindërve…

Pak ditë më parë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, Itali, një e re shqiptare e quajtur Aurora Grazini u gjet e vd.e.k.ur në shtratin e prindërve. Sipas mediave italiane 16-vjeçarja kishte vetëm pak kohë që ishte ndarë nga i dashuri i saj dhe kishte përjetuar su.l.me pa.niku, ankth dhe pagjumësi. E ëma e kishte çuar në s.p.i..tal dhe mjekët e kishin cilësuar situatën si krizë ankthi duke i caktuar një takim me një neurolog..JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME:

Leave a Reply