Çmendet Olta Gixhari Pa Ndalu Të Shohë Këtë Pj;Eshkën Tënde, Alberie Hadergjonaj Shtanget Në Emision (VIDEO

Kete te hene vemdejna ishte tek Flaka KRELANI e cila me emitiimin e kengetares Adelina Iamaili u komentua shum per talentin e saj.. Por ajo qe ndodhi ne jurin eshte per tu habitur Olta Gixhari e fton Alberin te ngritet ne kembe dhe i largon fustanin duke i thene: ta shohim pjeshken tende…ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on do befasohesh menjehere me poshte shkrimit dhe shiko videon qe do ju lere pa fjale..

Leave a Reply