Çm Endet’ Bota E Showbizzit : Loredana E Mozzikut Sërish Shtatzënë? Ja Si Na E Tregoi Reperja

‘Lëkundet’ bota e showbizzit kosovar: Loredana e Mozzikut sërish shtatzënë.Reperja, Loredana Zefi ka publikuar një imazh në Instastoryn e saj më të cilin ka ngjall dyshime.Ajo ka shkrepur një video në pasqyre duke mbuluar fytyrën, por në shfaqjen e ambientit ku ka qenë duke qëndruar,Por vëmendja nuk qëndron aty. Në foton e postuar, Loredana ka vendosur një emotikon afër barkut të saj JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME:

Leave a Reply