Çka po n’dodh more keshtu: ‘Ndahen’ Afrona e Blero, lajmin e konfirmon vet këngëtari

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros,Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.Blero ka publikuar një foto ku shihet duke shikuar film i vetëm dhe ka treguar se po i mungon Afrona.Të njëjtën gjë e ka thënë edhe gruaja e tij.Duket se ҫifti janë ndarë përkohësisht, pasi nuk po dojn te postojn inqizime me p’oshtë ja videjon.

Leave a Reply