Ça rtet Lladrovci iu thotë publikisht: Mos ma merrni kaq shpesh në gojë…Se ju te VV-së..

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, nga Turqia i është drejtuar disa anëtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje, të cilët thotë se i ia kanë përmendur emrin.Lladrovci thotë se në vend që të flasin për të, LVV’ja duhet ‘ta vajtojë’ dështimin e vet politik.“Disa varrmihës të VV-së ma kishin përmend emrin në njëfarë njoftimi. Nuk habitem me këta keqbërës. Sa ma marrin kaq shpesh në gojë emrin tim, këta varrmihës le të vajtojnë dështimin e vet politik. Vdekje më të rëndë politike sesa nga vardisja deri te përkulja- nuk besoj se mund të ketë”, thuhet në shkrimin e Lladrovcit.Shtypni ne foton me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato.

Leave a Reply