“Burri Im Nuk Është Serb, Ai Është I Përzimë” Maqedonët Sjan Si Sërbët Thotë Adelina Tahiri

Këngëtarja Adelina Tahiri tregoi për jetën e saj qëkur u martua me avokatin Serjozha Markov.

Ajo tregoi se është ndjerë shumë keq në atë kohë pasi të gjithë njerëzit e ofenduan, duke thënë se është martuar me serb.Adelina tha se kam luftuar shumë për të arritur sot këtu ku dua, dhe me njeriun që e dua Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply