Burri I Safete Mustafes E Befason Për Ditëlindje Vajzen E Këngëtares

Burri I Safete Mustafes E Befason Për Ditëlindje Vajzen E Këngëtares

Arben Beka është bashkëshorti i këngëtares së njohur Safete Mustafa, që prej më shumë se 30 vitesh është aktive në skenën e muzikës folklorike e popullore, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja e ka gjetur sërish dashurinë, edhe atë në krahët e Arben Bekes, që tashmë është njeriu i zemres së saj.

Edhe vajzat e Safetes kanë një raport të shkëlqyer me të shoqin e të ëmës, Arbenin, nën shoqërinë e të cilit shihen kohë pas kohe.

Beka, e ka uruar në ditën e lindjes Doniken, vajzen e Safetes. Urimin e ka shoqëruar me një foto të përbashkët shumë simpatike, shkruan “Kosovarja” /Ju ftojme qe ta hapni marketingun per 5 sekonda dhe shfaqet lajmi