Boksieri shqiptar mposht serbin në 20 sekonda

Boksieri Shqiptar Mario Sokoli e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme karrierën e tij si profesionist ku ka mposhtur për vetëm 20 sekonda kundërshtarin serb, Nikola Drobnjak..Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Ndeshja është zhvilluar në Karslruhe të Gjermanisë. Mario është një ndër boksierët më me perspektivë, ku në shqipëri nuk është i panjohur pasi ka qenë kampion absolut në boksin amator..Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply