Bohet nami / Noizy: Edhe pse une jam katolik do i them vetëm dy llafe për Halil kastratin!

Kur flitet diqka per nje njeri qe i perket popullit te tij gjithmon duhet te dihet se reagimet do te vijne nga cdo anë.Padyshim se nuk duhet te habitemi sidomos ne shqipetaret kur e dime se kur behet fjale per ndonje shqipetare ne asnjeher nuk duhet shikuar partite ose fete qe ka ai person po mbit e gjitha duhet kuptuar se behet fjale per shqipetar dhe gjithmon duhet ta mbrojme ate qe mendojme se eshte i drejtë.Debatin i cili ka filluar para disa ditesh u infiltrua edhe Noizy me nje shkrim interesant qe mund ta lexoni me poshte duke sht ypur ne re,klamen me poshte lexojeni patjeter dhe shperndajeni eshte interesante.

Leave a Reply