Bërnabiq: Serbia do t’i japë nga zemra dy milionë euro Shqipërisë ata i kena vellezer a Kosovaret hasem (VIDEO)

Ndërsa në Bruksel po mbahet Konferenca e Donatorëve për të grumbulluar fonde për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri, A2 ka mësuar se Serbia do të dhurojë një shumë prej dy milionë eurosh.

Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiq është shprehur për A2 se Serbia do t’i japë nga zemra dy milionë euro Shqipërisë ja dhe video ekeni me poshte shikojeni dhe jepni komentin tuaj:

Leave a Reply