Befason Vajza Nga Kosova! E Lash Te Fejumin Nga Prishtina Dhe U Martova Me Një Djal Te Zi

Dashta me ju tregu qe tash jam pran djalit te zi, te fejurin nga kosova e lash familja eshte me mu dhe tani po ja konfirmoj qe jam shtatzen dhe jam shume e lumtur me ta. Jeta eshte e imja une ne e kam djaloshin tim edhe pse eshte i zi ska dert une thjesht kisha f.rik si do e marr ket histori babi im me qense idea per tu…Per me shum ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Leave a Reply