Befason Vajza E Remzia Osmanit, Publikon Një Foto Të Ҫuditshme

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë.Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.Sot ajo ka publikuar një foto e cila po duket paksa e ҫuditshme. Shtyp ne reklaem dhe lexo lajmi ne pltoe i cili po le nam en rrjetet socaile dhe me gejre nete gjiteh rrjetet dhe em gjere.

Leave a Reply