Befason qeveria e Kosovës për djemt që martohen mes veti 750euro n’muaj do i ndajmë sepse…

Me 66 vota për, asnjë kundër dhe 10 abstenime, nga gjithsej 120 deputetë sa ka Kuvendi, Kurti zyrtarisht mori drejtimin e qeverisë së re në bashkëqeverisje me Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK).Por sot qeveria e Kosoves na ka befasuar me kte gje do befasoheni edhe ju ekeni videon ku thojne se 750 euro do i ndajme per djemt qe martohen mes veti Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato..

Leave a Reply