Befason Ish Aktorja E Serialit “O Sa Mirë” Harron Të Vesh Të Brendshme (Video)

Edhe pse ka kohë që është larguar nga seriali, ajo është mjaft aktive me shfaqje të ndryshme në teatër.Llogaria e saj në Instagram çdo ditë është e mbushur me fotografi të reja, por me atë të fundit ajo ka habitur ndjekësit e saj.Linda shihet teksa është në plazh, e veshur me fustan të zi, ku në pjesën e poshtme duket pa të brendshme fare ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Leave a Reply