Befason 23 Vjeçarja Zvicrane: Ja Bëj Letrat, Ia Blej Banesen Dhe Veturën Veç Le Të Martohet Naj Djal I Mir Me Mua

Befason 23 vjeçarja zvicrane: Ja bëj letrat, ia blej banesen dhe veturën veç le të martohet naj djal i mir me mua.Një vajz e re ka ber nje postim qe ka marr shum komente dhe shprendarje qka ajo po kerkonte nje djale te jete shqiptaare per lidhje serioze , ajo thote se ka nje pasuri marramendese te trasheguar nga prinderit , provo fatin mund te jesh ty njeri prej tyre duke …. Shtiyp rekl.amen me poshte dhe shiko vijdeon e plote.

Leave a Reply