Baton Haxhiu: Albin Kurti nuk po guxon të bëhet kryeministër, nuk ka fuqi se lyp me…!? (Video)

Analisti Baton Haxhiu sot në Info Magazine ka numëruar disa arsye pse Glauk Konjufca u zgjodh kryetar Kuvendi, transmeton Periskopi. Tutje ai ka theksuar se Albin Kurti nuk ka fuqi që të bëhet kryeministër dhe se nuk ka fuqi politike. ‘’Janë disa arsye pse sot Glauk Konjufca është zgjedhur pa paralajmëruar. VV ka kalkuluar mirë që ta shtyjë LDK kah koalicioni me PDK dhe ta kryqëzojë për tradhtinë e radhës politike që i bëhet asaj . Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply