Bashkëshortja e Shpëtimit veshë fustanin pa të brendshme

Fillimisht si aktor i humorit, e tani si prezantues emisioni Shpëtim Desku po i dhuron spektakël publikut.

Ai arriti të bëhet kaq i popullarizuar me punën dhe vullnetin e tij.

Përveç karrierës ai flitet shpesh edhe për jetën private.

Tashmë edhe bashkëshortja e tij bukuroshe është jo rrallë në faqet e mediave rozë.

Arta vlerësohet si një femër elegante dhe me shumë stil.

Çifti kanë një jetë të lumtur bashkë e shpesh ndajnë imazhe të këndshme për publikun.

Së fundi është Arta është ajo e cila ka impresionuar me pamjen veshur në një fustan madhështor.

Ajo që bie në sy është se këtë fustan bukuroshja ka zgjedhur ta veshë pa të brendshme.

Me gjasë Shpëtimit nuk i ka penguar kjo dalje e tillë e bashkëshortes para të gjithëve./Kosovarja/

Leave a Reply