Balerini shqiptar nuk durohet, shikojeni çfarë i bën Vildane Zenelit live në televizion

Modelja e famshme shqiptare Vildane Zeneli ka qenë e ftuar në emisionin ‘Shiko Kush Luan’ në Top Channel.

Gjatë emisionit Vildane Zeneli ka vallëzuar edhe me balerinët të cilët i kishte ftuar prezantuesja Luana VjollcaMegjithatë ajo që ra mëse shumti në sy është kur një nga balerinët e kapi si i çmendur modelen shqiptare.Reagimi i saj ishte.Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply