Avioni mbushet me tym, pasagjerët në panik (VIDEO)

169 pasagjerë në një avion të kompanisë “Ryanair” kanë përjetuar momente tmerri. Avioni i nisur nga Rumania për në Londër u përfshi nga tymi në bord, kur ishte në një lartësi rreth 5 mije metra.Në avion, shumë nisën të ulërinin nga frika, por kishte edhe nga ata që nxorën telefonat dhe filmuan situatën dramatike.Avioni, një Boeing 737-800, i nisur nga aeroporti i Bukureshtit u detyrua të bëjë një ulje emergjente në aeroportin e Otopenit në Rumani. Pasagjerët u evakuuan të tmerruar, por fatmirësisht të pa lënduar nga ky udhëtim.“Ishte një përvojë e tmerrshme. Tymi pushtoi avionin dhe nuk mund të shihje asgjë”, tregon një prej pasagjerëve
рër mеѕhum јu раrаqеѕim në vidео раmјеt е рlоtа.

Leave a Reply