Atifete Jahjaga veç po rinohet, shfaqet në formë të përsosur

Ishte e vetmja grua shqiptare që u bë presidente shteti dhe gëzoi popullaritet në publik.Ish Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, paraqitej në publik gjithmonë shumë e kuruar dhe me stil, derisa së fundmi ajo ka arritur edhe forma trupore të përsosura.Kjo duket qartë edhe në fotografitë që ish presidentja ka publikuar këto ditë, e që po duket në formë si asnjëherë tjetër.Ajo çfarë bie në sy është eleganca në çdo paraqitje të saj
Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet dhe ndiqni ato

Leave a Reply