Arbnora Ademaj nuk e kame problem te puthem me “Mehemt Kosoven” ne serial qe do te luaj

Jo të pakta janë rastet kur artistet shqiptare kanë kaluar kufijtë me sukseset e tyre dhe tani duket se radha është për prezantuesen e njohur Arbnora Ademaj.Bukuroshja që debutoi si aktore muaj më parë, po vazhdon të jetë mjaft e kërkuar në Turqi dhe jo vetëm.Ajo thot se e nuk kame probleme te puthem me Mehmet Kosoven
Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet..

Leave a Reply