Arbana Xharra “godet“ o popullit te Kosoves nuk i duhen Xhamija e Kisha por…

Arbana Xharra në rrjetin social Facebook ka uruar Kosovën si dhe ka propozuar investime në disa sfera.Ja postimi i saj i plotë:“Albin Kurti kryeminister dhe Vjosa Osmani ne krye te Kuvendit te Kosoves, po hapin nje kapitull te ri per Kosoven. Uroj qe Kosova te sheh dite me te mira. Secili e paguan cmimin e vet ne politike, andaj opozita tash le te mesohet me faktin qe s’ka ma pushtet. Kosoves i duhet te beje nje kthese te madhe; investime ne ekonomi, arsim e shendetesi, jo ne xhamia e as kisha Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato..

Leave a Reply