“Ani more nuse”/ Mark Frroku ia merr valles me Rudinën

Mbrëmja e djeshme ka qenë një festë në kryeqytet.

Të dashuruarit kanë festuar mbrëmjen e djeshme Shën Valentinin në një ambient romantik, që baret e restorantet e Tiranës kishin krijuar. E mes çifte ishte edhe Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku. Çifti që zyrtarizmi marrëdhënien e tyre pak kohë më parë, duket se nuk fshihet më ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:

Leave a Reply