Angela Martini ka vendosur t’i çm,end meshkujt me këtë video

Angela Martini është shfaqur joshëse në videon e fundit. Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për pozat në të cilat shfaqet tejet joshëse. Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe me ta ndanë imazhe të tilla dhe jo vetëm.E së fundmi ka zgjedhur që t’i bëjë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo me një video të postuar ku shfaqet joshëse nga dhoma e gjumit PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju:

Leave a Reply