Ambulanca përp laset me makinën e druve në hyrje të Korçës

Një ambulancë është përp lasur me një makinë të shpërndarjes së druve të zjarrit në Korçë.

Aksidenti ka ndodhur në orët e mesditës në hyrje të qytetit, pranë rrethrrotullimit.

Veç dë meve materiale nuk ka pasur të lë nduar në njerëz./oranews

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Leave a Reply