Albin Kurti e jep lajmin e madh: Më në fund gjithçka përfundoj, URIME KOSOVË

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është nisur për të shkuar në takim me drejtuesit e LDK-së.

Ai para mediave ka thënë se marrëveshja me partinë që drejton Isa Mustafa është shumë afër, njofton Klan Kosova.

“Mundësitë janë, dhe shpresoj që tash pasi që kanë rifilluar bisedimet do të shkojmë me shpejtësi drejtë marrëveshjes e cila edhe ashtu është shumë afër Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet dhe ndiqni ato

Leave a Reply