Aktori i serialit Hercai pranon se është me origjinë kosovare (FOTO)

Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për Serdar Rozer, i cili me anë të këtij postimi në Instagram ka thënë se mamaja e tij është nga Kosova. Pytja të cilën fansi i kishte bërë në rrjetin social Instagram ishte “A keni qenë ndonjëherë në Kosovë?” e aktori i njohur Serdar Rozer që në serial njihet me emrin Xhihan i është përgjigjur me “Jo nuk kam qenë, por mamaja ime është nga Kosova”Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato..

Leave a Reply