Agim Veliu thyen rekord, i han 3.5kg mandarina

Ministri i Punëve të Brendshme duket se do të jetë ministër i rekordeve. Ai së fundmi ka thyer një rekord të jashtëzakonshëm.Kungulli.com mëson se ai kishte blerë diku 3.5kg mandarina për të dhe të shpisë që ti ndajnë së bashku.Përderisa po ndiqte lajmet, ministri Veliu ishte vet dhe tha “hajt se s’bohet nomi me i provu nja 2-3 mandarina”. Shtyp ne rkea lem dhe lexolajmi ne plote.

Leave a Reply