Afërdita Dreshaj “çmend” me format trupore nga palestra

Njihet si një këngëtare dhe modele shqiptare.
Afërdita Dreshaj ndër vite kishte sjellë disa këngë të bukura, me të cilat kishte bërë për vete një numër të madh fansashAjo është një femër mjaft e bukur dhe atraktive për publikun, andaj ndiqet shumë nëpër rrjetet sociale.Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ndiqet nga më shumë se 300 mijë ndjekës Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply