Adelina Tahiri: Ata qe pom thojn u martove me plakun Maqedonas,normal se vetem shtepia kushton sa 4plakusha Shqiptar.. (Video)

Një jetë dhe nje shtepi luksoze sikur e Adelina Tahirit, ja si duket. Këtë nuk po e themi vetëm ne, por edhe veprimet e saj dhe përditshmëria e saj që na prezanton çdo ditë.
Veçanërisht në këto vitet e fundit është duke bërë qejfe.
Ndersa po ashtu edhe shtepia e saj si prej jashte ashtu edhe prej brenda duket mahnitesee me poshte ju sjellim pamjet shtype rekl,am dhe ju hapet video:

Leave a Reply