Adelina në përkrahje të Arilenës: “Ndaluni për hir të artit!”

Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision 2020.

Këngëtarja mori çmimin e parë mbrëmë në festivalin e këngës me “Shaj” – shkruar nga Lindon Berisha, duke lënë pas Elvana Gjatën.

Të shumtë janë komentuesit në rrjete sociale që shprehin pakënaqësinë e tyre për fitoren e këngëtares.

E sot Adelina publikisht e uroi Arilenën duke postuar në llogarinë e saj në Instagram një pamje të shkrepur gjatë performancës së saj ku shkruan:E disa orë më vonë, Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili publikoi po ashtu një shkrim ku përgëzon paraqitjen skenike dhe performancën e Arilenës dhe kërkon që kritikat aspak konstruktive të ndalen për hir të artit.

Më poshtë gjeni shkrimin e saj të plotë:

Leave a Reply