A e keni ditur se Leonora Jakupi e ka një vajzë? Ja kush është babai i saj

Këngëtarja e adhurueshme Leonora Jakupi po i rreziston fuqishëm tregut muzikor dhe po vazhdon të mbetet më vëmendjen e një publiku të gjërë, shkruan Gazeta NewBorn.
Leonora, ka admirues të këngës e stilit të saj kudo ku ka shqiptar.Gjithashtu, egziston një numër i madh i atyre që interesohen të dijnë gjatë gjithë kohës se çka ka të re në jetën e këngëtares, të cilen publiku sa e sa herë e ka “fejuar” e “martuar”, shkruan “Kosovarja”. PEr te pare videon e plote shtyp ne rek’lamen me poshte

Leave a Reply