A e dini kush është vajza në foto?- Ajo sot është njera prej këngëtareve më të dashura

Ajo vazhdon të cilësohet si ndër bylbylat e muzikës shqipe popullore.

Shkurte Fejza ndër vite ka treguar se ishte një artiste e kompletuar, këngëtare e mrekullueshmeNdërkaq, nga shumë foto të rralla të Shkurtes dikur, ekziston edhe një imazh i lezetshëm kur ajo ishte e re Më poshtë mund ta shihini se si është dukur Shkurte Fejza dikur. shtype rekl,am dhe shikojeni vide,on:

Leave a Reply