A e dini kush është ish gru’aja e Noizyt? E keni parë vetëm në tat’uazh

Mamanë e Leandrës dhe ish gru’an e Noizyt të gjithë jemi mësuar ta shohim në vetëm në tat’uazh në njërin krah të këngëtarit derisa ky i fundit vendosi që ta hiqte.Mirëpo ajo është femra e parë që Noizy e ka dashur aq shumë sa për vite me radhë mbajti fytyrën e saj si tat’uazh ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:

Leave a Reply