A do e besoni Kështu dukej Tayna para se të bëhej e famshme, nuk do ta njihnii! (Video)

Tayna është rep-artistja e cila ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm në karrierë. Tayna është shumë aktive me projekte të reja muzikore si dhe komentohet për stilin e veçantë, shkruan lajmi.net. Fansat e këngëtares kanë përmbledhur disa fotgrafi të reperes të realizuara dhjetë vite më parë.
Duke shprehur dashurinë dhe përkrahjen për të, fansat e këngëtares kanë treguar ndryshimin në pa.mjen e Taynës për gjithë këto vite. Shtypni ne foto rek1amen me poshte ndiqni pamjet.pr,it 5 se,konda qe te ha,ppet.

Leave a Reply