19 Herë E Martuar, Thotë Jam E Vi/rgjër”, Përballja E Gruas Me Ish-Burrin Live Në Emision

Një tjetër histori është bërë publike ditën e sotme në studion e emisionit me “Me zemër të hapur” ku burri ka br/aktisur gruan teksa kjo e fundit e aku/zonte për ab/uzim se/ksual në sy të fëmijëve.Faik Çekrezi u përball me ish-gruan e tij Lirie Doskun, të cilën e kishte ak uzuar për bra ktisje, por jo vetëm kaq.Ndryshe nga deklaratat e 65 vjeçarit 1 ditë me parë, gruaja e tij kishe deklaruar se ajo eshte e Vir/gjer dhe se ka qene e martuar plote 19 here ajo eshte shprehur e bindur se eshte e vir/gjer dhe ka thene qe eshte nevoja e deshmoj kete arsyeja ka thene se ska mund te gjeje nje burre si duhet dhe prandaj eshte ne kete gjendje.Shtypni foton me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato.

Leave a Reply