16-Vjeçari Mori Pa Leje Makinën E Shtëpisë Dhe Doli Të Argëtohej Me Shokët, Gjen Vd,Kjen Tra,Gjike

Një ngjarje tragj ike ka ndodhur në orët e para të mëngjesit duke i ka marrë jetën një 16-vjeçari.Daniele Burelli është adoleshenti që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në Friuli, Itali.Ai gjeti vd, kjen pasi humbi kontrollin e makinës që ia kishte marë të ëmës makinën pa leje dhe u për plas keqazi.Shty,pe rek.lam.en dhe vazhdo lexo ..

Leave a Reply